Nasza obecność na rynku podparta jest długoletnim doświadczeniem, stabilną i ugruntowaną pozycją oraz wzorowymi relacjami z naszymi partnerami handlowymi. Firma K Investments zajmuje się sprzedażą paliw stałych. Dostarczamy je do wielu znaczących instytucji energetyki zawodowej, koksowni, cementowni, zakładów przeróbczych oraz przedsiębiorstw z branży hutniczej, wapienniczej, cukrowej i chemicznej na terenie kraju, jak również w pozostałych krajach Europy. Na przestrzeni lat staraliśmy się sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę, dogłębnie poznać branżę i budować zaufanie Klientów. Od 20 lat naszym priorytetem jest dostarczenie paliw do ogrzewania Państwa domów, w bardzo dobrej cenie.

Dzięki naszej mocnej pozycji na rynku węgla w Polsce, możemy oferować produkty, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość, jednocześnie proponując niezwykle atrakcyjne ceny.

W sklepie www.e-wegiel24.pl odpowiadamy na jednostkowe potrzeby naszych Klientów, słuchamy i rozumiemy obawy związane z zakupem węgla on-line. W oparciu o Państwa potrzeby i wymagania konkretnych rodzajów pieców, zawsze doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Chętnie przedstawimy również indywidualną ofertę, wystarczy napisać lub zadzwonić.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password