Ekogroszek workowany - jak wiele zyskujesz!

Ekogroszek to popularne paliwo stałe, uzyskiwane w procesie mielenia węgla kamiennego, lub ewentualnie brunatnego. Ten typ węgla opałowego jest często stosowany w piecach z automatycznymi podajnikami. Dobry jakościowo ekogroszek  to produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami gwarantującymi bezawaryjną i bezproblemową pracę pieca retortowego. Ekogroszek określa się mianem opału dającego skondensowane ciepło i pozwalającego zaoszczędzić czas i miejsce potrzebne do przechowywania oraz obróbki np. drewna. Kilka ton znajdujących się w małej piwnicy z powodzeniem jest w stanie zastąpić wiele m³ nawet najbardziej skrupulatnie ułożonych drewnianych klocków. Oczywiście firmy prowadzące sprzedaż ekogroszku w workach powinny informować, że zakup go luzem oprócz tańszej ceny ma „drobne wady”. Jednak my skłaniamy się jednak, aby nie proponować tak problematycznego pod względem utrzymania czystości produktu do domu.

Najlepszy ekogroszek

Ekogroszek workowany nie powinien być w dużej mierze spostrzegany jako produkt ekskluzywny i przez to marginalizowany – wręcz przeciwnie, to bardzo atrakcyjne rozwiązanie szczególnie dla osób, które dostrzegają w tym większą wygodę w przechowywaniu i dozowaniu. Cena opału workowanego jest zazwyczaj nieznacznie wyższa niż ekogroszek luzem. Wybierając jego rodzaj pod względem jakości może się finalnie okazać że zakup ekogroszku w workach był najkorzystniejszy, szczególnie w przeznaczeniu do kotłów automatycznych, działających w sposób ciągły, z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym.

Ekogroszek w workach – zalety

Wielu doświadczonych Klientów jest zdecydowanie przekonanych, że jedynie zakup groszku opałowego w workach daje gwarancje najwyższej jakości.  Jednak należy również zwrócić uwagę na to, iż mamy wtedy zdecydowanie większą pewność zgodności wagi zamówienia, gdyż ekogroszek w workach, który jest pakowany w worki, zostaje uprzednio zważony przy użyciu atestowanych wag elektronicznych. Mamy również większą pewność frakcji i kaloryczności, czyli pożądanej granulacji ekogroszku i wartości opałowej chronionej dzięki workowi przed wietrzeniem, choć najlepiej aby worek posiadał plastikowe opakowanie o wilgotności 10%.

Worki producentów zostaną opisane danymi producenta oraz gdy podane zostaną parametry to jeżeli mamy podejrzenie, że oferowane cechy nie są spełnione, istnieje możliwość reklamacji towaru.

Niewątpliwie dużym plusem konfekcjonowanego opału czyli węgla workowanego, zarówno dla odbiorcy jak i dostawcy jest możliwość dostarczania go na paletach, co daje gwarancję czystości na posesji i w kotłowni oraz wygodnego dozowania do zasobnika ,a podczas transportu ogranicza emisję pyłów do środowiska.

Podsumowując zakup workowanego Ekogroszku jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości, doskonałej energetyczności oraz uczciwej wagi. Warto docenić ten sposób pakowania także ze względu na czystość oraz swobodę przechowywania. Worki z Ekogroszkiem, dzięki zastosowaniu innowacyjnych opakowań można składować na zewnątrz, nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Zakup sprawdzonego, workowanego Ekogroszku wbrew pozorom może okazać się sporą oszczędnością pieniędzy oraz pracy do wykonania w naszych gospodarstwach domowych.

Nasz sklep internetowy z Ekogroszkiem umożliwia zakup już od 1 tony opału zapakowanego w wygodne, dwudziestokilogramowe worki, co znacznie ułatwia jego przechowywanie i donoszenie do kotła. Towar pakujemy fabrycznie w paletę zbiorczą i dostarczamy bezpłatnie przesyłką kurierską pod dowolny adres na terenie całego kraju.

Komentarze

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password